Dicsőségfal

Dobogós eredmények - 2019

Vitanika Eleminátor XCE 3. futam
U9 kategória:
Kömöz Abigél - 1. hely
Kömöz Lujza - 2. hely

IV. Sefag Kellys Zselic Maraton
Rövid-táv:
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 1. hely

Majális Kupa UP Kerékpárverseny Gödöllő
U9 kategória
Kömöz Abigél - 1. hely 
Kömöz Lujza - 2. hely
Szabadi Kolos - 1. hely

U15 kategória
Spilman Réka - 2. hely

Csapatváltó verseny
U11-U13
Fiú csapat:
Bartalis Hunor, Ladányi Péter, Kömöz Sámuel - 2. hely

U15-U17
Vegyes Csapat:
Spilman Réka, Ladányi Mihály, Pintér Péter - 2. hely

Balaton Maraton (Top-Maraton 1. futam)
Rövid-táv
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 2. hely

Villapark Vértes Maraton (XCM MK kupafutam)
Rövid-táv
Master 2 kategória
Bartalis Krisztina - 1. hely
Kömöz Róbert - 2. hely

MTB Diákolimpia Országos döntő - Tamási
U9 kategória
Kömöz Abigél - 1 . hely
Kömöz Lujza  - 2. hely

Hegyek Pokla MTB Maraton (XCM Ranglista verseny)
Rövid-táv
Master 2 kategória
Kömöz Róbert - 3. hely

Crosskovácsi (XCM MK kupafutam, Top-Maraton 3. futam)
Rövid-táv
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 1. hely

Csömöri Bringafesztivál - XCO Csömör Nagydíj C1
U9 kategória
Szabadi Kolos - 2. hely

Bükk Maraton (XCM MK kupafutam, Top-Maraton 4. futam)
Rövid-táv
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 2. hely
Master 2 kategória
Bartalis Krisztina - 3. hely

Mátra Maraton (XCM MK kupafutam, Top-Maraton 5. futam)
Rövid-táv
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 2. hely

Velence MTB Maraton
Rövid-táv
U15 kategória

Spilman Réka - 1. hely
Master 2 kategória
Bartalis Krisztina - 1. hely
Kispróba
U11 kategória
Bartalis Hunor - 1. hely
U13 kategória
Ladányi Péter - 1. hely


Dobogós eredmények - 2018

Zselic Maraton
Rövid-táv:
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 2. hely
Master 2 kategória
Kámán Csaba - 3. hely

Közép-táv:
Master 1 kategória
Homonnay András - 3. hely 

Crosskovácsi Bikeschool Xco Up Magyar Kupaverseny tehetségkutató futam
U13 kategória
Ladányi Mihály - 2. hely

Kamaraerdő Eleminator XCE futam
U9 kategória
Cser Antónia - 1. hely

Majális Kupa UP Kerékpárverseny Gödöllő
U9 kategória
Cser Antónia - 1. hely
Kömöz Abigél - 3. hely

U11 kategória
Cser Szonja - 3. hely
Ladányi Péter - 2. hely
Bartalis Hunor - 3. hely

U13 kategória
Ladányi Mihály - 3. hely

Csapatváltó verseny U11-U13

Fiú csapat:
Bartalis Hunor, Ladányi Mihály, Ladányi Péter - 3. hely

Mountain Bike Diákolimpia területi döntő - Piliscsaba
U9 kategória
Cser Antónia - 1. hely

U11 kategória
Cser Szonja - 2. hely
Ladányi Péter - 2. hely

U13 kategória
Ladányi Mihály - 3. hely

XII. NN Ultrabalaton 2018
3 fős férfi váltó - Bognár Gergely, Kömöz Gergely, Németh Róbert  - 3. hely

VelenceBike MTB Maraton és Kispróba
Rövid-táv:
Master 2 kategória
Kömöz Róbert - 2. hely

Közép-táv:
Master 2 kategória
Cser Attila - 1. hely - abszolút 3. hely

Kispróba:
U9 kategória

Cser Antónia - 1. hely

U11 kategória
Cser Szonja - 2. hely
Kömöz Sámuel - 2. hely

Primavera Balatonman Kenese
Rövid-táv:
Kömöz Gergely - abszolút 2. hely, korcsoport 1. hely

Közép-táv:
Pósa Binaka -  OB korcsoport 3. hely

IV. Hegyek Pokla MTB Maraton
Rövid-táv:
Master 2 kategória
Kömöz Róbert - 3. hely
Gyerekverseny
U11 kategória
Kömöz Sámuel - 2. hely

6. Csömöri Bringafesztivál  XCO C1
U9 kategória
Kömöz Abigél - 2. hely
Kömöz Lujza - 3. hely

Limit Change Point MTB XCO OB
U9 kategória
Kömöz Abigél - 3. hely

Szálka Triatlon M táv
Pósa Bianka - abszolút és kategória 1. hely

Felsőtárkány FOX XCO
U9 kategória
Kömöz Abigél - 2. hely
Kömöz Lujza - 3. hely

Old Lake Man triatlon Rövid-táv
Pósa Bianka - ag 3. hely

Velence MTB Maraton és Kispróba
Rövid-táv:
Master 2 kategória
Kömöz Róbert - 2. hely

Kispróba:
U9 kategória

Kömöz Abigél - 1. hely

U11 kategória
Bartalis Hunor - 1. hely
Kömöz Sámuel - 2. hely

Primavera Balatonman Füred 70.3
Pósa Bianka - ag 1. hely, abszolút 2. hely

XVI. MTB Pilis Kupa UCI 1.2 XCO
U9 kategória
Kömöz Abigél -3. hely

MTB XCO Magyar Kupa összetett
U9 kategória
Kömöz Abigél -3. hely


MTB szakosztály dobogós eredmények - 2017

Zselic Maraton
Rövid táv:
U23 kategória
Kámán Krisztián - 1. hely
Master 2 kategória
Kámán Csaba - 2. hely

Közép táv:
Master 1 kategória
Cser Attila -  2. hely

Velence MTB Maraton
Kispróba gyerek verseny:
U7 kategória
Kömöz Abigél - 1. hely
Kömöz Lujza - 2. hely

U9 kategória
Cser Antónia - 1. hely
Cser Szonja - 2. hely
Kömöz Sámuel  - 3. hely

Rövid táv:
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 1. hely
Master 1 kategória
Homonnay András - 3. hely

Közép táv:
Master 1 kategória
Cser Attila -  3. hely

WadkanZ Trail budaörs

Cser Attila - abszolút 2. hely

MTB Piknik Vértesboglár
Gyerek verseny:
U10 kategória
Cser Antónia - 3. hely

Rövid táv:
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 2. hely
Master 1 kategória
Herenik Katalin - 3. hely

XVIII. Duna Maraton
Esztergom Nagydíj gyerekverseny:
Ovis2 futam
Kömöz Abigél - 2. hely
U9 kategória
Cser Antónia - 3. hely

Tour De Ring Kis próba gyerekfutam
U7
Kömöz Lujza - 1. hely
Kömöz Abigél - 1. hely
U9
Kömöz Sámuel - 1. hely

Tour de Ring 24 - 2017
4 fős csapat 151-200 év
Galajda Péter, Kömöz Gergely, Kömöz Róbert, Németh Róbert - 1. hely

XVII. Bükk Maraton
Titán kupa gyerekverseny:
U9 kategória
Cser Antónia - 1. hely
Cser Szonja - 2. hely

XVI. Mátra Maraton
Gyerekverseny:
U9 kategória
Cser Antónia - 3. hely
Rövid táv:
Felnőtt kategória
Kámán Krisztián - 3. hely

Velence MTB Maraton - szeptember
Kispróba gyerek verseny:
U7 kategória
Kömöz Lujza - 2. hely
Kömöz Abigél - 3. hely

U9 kategória
Cser Antónia - 1. hely
Cser Szonja - 3. hely
Kömöz Sámuel  - 2. hely

Rövid táv:
Master 2 kategória
Kömöz Róbert - 2. hely

Triatlon szakosztály dobogós eredmények - 2017
eXtremeMan Nagyatád
Zakariás János, Marosi Bence - Páros váltó - 1. hely

Zagyvamenti Maraton
Németh Róbert - abszolút 2. hely


MTB szakosztály dobogós eredmények - 2016

Zselic Maraton
Hosszú táv:
Master 1 kategória
Cser Attila -  2. hely

Velence MTB maraton
Hosszú táv:
Master 1 kategória
Cser Attila - 1. hely
Összetett 2. hely

Rövid táv
Master 2 kategória
Poteczin Anikó -  2. hely

Gyerek verseny
U5 kategória
Kömöz Abigél 1. hely
Kömöz Lujza Panka 2. hely

U7 kategória
Cser Antónia 1. hely
Kömöz Sámuel 1. hely
U9 kategória
Cser Szonja 2. hely

MTB Piknik Vértesboglár
Rövid-táv
Maser 2 kategória
Poteczin Anikó - 1. hely

E.ON Délibáb Pusztatlon
MTB hosszú táv
Poteczin Anikó abszolút 3. hely
Kömöz Róbert abszolút 3. hely

Pusztatlon (MTB hosszú táv +félmaraton futás)
Kömöz Róbert 2. hely

Duna Maraton
Gyerekverseny
U5 kategória
Kömöz Abigél – 1. hely
Kömöz Lujza – 2. hely

U7 kategória
Cser Antónia – 1. hely
Kömöz Sámuel – 3. hely

Rövid-táv:
U19 kategória
Kámán Krisztián – 3. hely

Tour de Ring

Gyerek verseny
U5 kategória
Kömöz Lujza Panka 1. hely

Ring24 – 24 órás váltóverseny
(Németh Róbert, Kömöz Gergely, Kömöz Róbert, Soltész Péter)
Abszolút – 3. hely
4 fős váltó 151-200 év – 2.- hely

Gerecse Maraton
Rövid-táv:
U19 kategória
Kámán Krisztián – 2. hely

Bükk Maraton
Rövid-táv:
U19 kategória
Kámán Krisztián – 3. hely

Mátra Maraton
Gyerekverseny
U7 kategória
Cser Antónia – 1. hely

EBIKE.hu Kamaraerdő CycloCross Magyar Kupa futam
Master1 kategória - Domonyik Gergő - 2. hely

Top Maraton összetett 2016

Rövid-táv:
U19 kategória
Kámán Krisztián – 3. hely
Master2 kategória
Poteczin Anikó – 2. hely

Triatlon szakosztály dobogós eredmények - 2016

eXtremeMan113 Kaposvár
Soltész Péter korosztály - 2. hely

3. Aquarius Triatlon Dunaújváros
Csapatváltó – 1. hely – Pósa Tímea, Domonyik Gergő , Pálos Gábor

Szent Márton Duatlon fesztivál Nőtincs
Terepduatlon - 1. hely Poteczin Anikó Senior1 kategória