Aktuális

• Nagy távok nagy szintekkel hétvégén
    Az elmúlt hétvége is eseménydúsan telt csapatunk számára. A csapat nagy része a Gran Gella Giro Kupa (II. 3G Kupa) országúti versenyen indult. Az erős mezőny ellenére szép eredmények születtek a könnyűnek nem nevezhető pályán. Elite1 kategóriában Zeley Csaba a 7, Master kategóriában Sélley Csaba a 9., Farkas Lajos a 11. helyen ért célba, Jely Gyula sajnos feladni kényszerült a versenyt. Vass Continue Reading
  • Versenyhétvége országos bajnoki címmel!
    A Tour de Pelso az idei évben az országúti maraton országos bajnokság is volt egyben. Vass Melinda abszolút 33. helyen, korcsoport első helyen ért célba, így bajnoki címet szerzett! Dr. Sélley Csaba abszolút 21., kategória 8. helyen ért célba, Asztahov Márk feladni kényszerült a versenyt. Az országúti csapatból Indultak a Tour de Gyöngyös versenyen is, itt Zeley Csaba abszolút 43., Continue Reading
  • Kínok Kínjától Etyekig
    Kicsit elmaradtak az elmúlt időszakban a verseny beszámolók, ezt most igyekezzük pótolni, illetve a jövőben sűrűbben közzétenni. A legutóbbi bejegyzésben a STOP cukrászda időfutamról írtunk, lássuk mi történt azóta. Május elsején rendezték meg a XVIII. Kínok Kínja kerékpáros mezőnyversenyt, ahol csapatunkat Vass Melinda, Asztahov Márk, Zeley Csaba, Jely Gyula, Sélley Csaba, Farkas Lajos képviselte. Az eredmények: WMaster – Vass Melinda Continue Reading
  • Országútisainknak elindult a versenyszezon nem is akárhogy!
    Április 3-án rendezték meg az AKESZ nyitó futamát a Tahi- időfutamot. Csapatunkat Jely Gyula (Elit2 2.hely ), Németh Róbert (Master 11. hely) és Farkas Lajos (Master 16.hely) képviselte. Jely Gyula révén csapatunk megszerezte idei első dobogós helyezését. A múlt hétvégén is versenyeztünk, szombaton Vass Melinda remekelt a Mészkőember-Légrádi Béla Emlékversenyen abszolút és kategória 2. helyen ért célba. Vasárnap a STOP Continue Reading
  • Youtube csatorna
    Bizony van ám Youtube csatornánk is, ha eddig nem találtátok volna meg, akkor itt keressétek, és ne felejtsetek el feliratkozni, hogy azonnal értesüljetek a legfrissebb videókról! https://www.youtube.com/channel/UCnuY8qhmzUG5v1Ughi2E0TQ/videos
  • Vass Melinda idén megállíthatatlan!
    Vass Melinda ismét remekelt a hétvégén, gratulálunk neki! Rövid beszámolója a versenyről: "Fonyód Kupa 69km mezőnyverseny hegyi befutóval: női abszolút 1. hely ezt ma nagyon élveztem és végre összejött az abszolút 1. hely is a korcsopi mellett! Az eredményben benne van Zoli és köszönet a Roprint Racing Teamnek, külön is Lalinak az edzésekért, nélkülük nem tudnám mit jelent, hogy “tedd Continue Reading