Aktuális

• Új szintre emeltük az UP csapatunk téli edzéseit.
    Igaz, hogy kerékpár outdoor sport, de ennek nagy részét mégis nyáron végezzük, érthető okok miatt. Utánpótlás csapatunkkal ameddig az időjárás még engedte kint edzettünk terepen, de az utolsó pár edzés már nyirkos, hideg időben volt, ez annyira nem volt kellemes sem a gyerekeknek, sem az edzőknek. Az elmúlt években a téli időszakban tornatermi edzéseket tartottunk, de ez nem hozta meg Continue Reading
  • Elindult a szezon triatlonosainknak.
    2019 május 24-25-én rendezték meg a Primavera Balatonman Kenese Triatlon versenyt, ami az elmúlt évekhez képest kicsit hűvösebbre sikerült, főképp az úszás része. Kenesén Kömöz Gergely speciál távon indult, ami 750 méter úszást, 165 km kerékpározást és 10.5 km futást jelentett. Ezen a távon abszolút 14. helyen, korcsoport 5 helyen ért célba. Június 2.-án az Extremen Székesfehérvár olimpiai távján Pálos Continue Reading
  • Három hét alatt 11 dobogó
    Az idei versenyszezon is jól kezdődik egymás után jönnek a dobogós eredmények!   Március 30-án a diósdi Vitanika Eleminátor XCE versenyen az U9-es korosztályt Kömöz Abigél megnyerte, Kömöz Lujza a második helyen, Szabadi Kolos a hetedik helyen végzett, míg az U11-eseknél Bartalis Hunor az ötödik helyen ért célba. A felnőtt csapat ezen a napon A IV. Kefag Zselic MTB maratonon Continue Reading
  • Vivicitta, Crosskovácsi UP verseny
    Lassan ugyan, de hamarosan beindul a versenyszezon, és azt vesszük észre, hogy benne vagyunk a sűrűjében. 🙂 Mintegy bemelegítésként a hétvégén két eseménye is részt vettek versenyzőink. A Vivicittán Zakariás János indult,  és nem is akármilyen idővel ért célba. A félmaratoni távhoz csak 1 óra 28 perc 18 másodpercre volt szüksége, ami természetesen egyéni rekord lett. Szintén vasárnap az utánpótlás Continue Reading
  • Utánpótlás csapatunk nyitotta meg a versenyszezont.
    Utánpótlás csapatunkkal már tavaly is tartottunk edzést a Diósdi Teambike parkban amit a gyerekek nagyon élveztek, így kapva-kaptunk a lehetőségen, hogy az elsősorban gyerekeknek szánt Eleminátor sorozat harmadik futamát itt rendezték meg. Az időjárásra nem lehetett panasz, szikrázó napsütés és meleg fogadta a versenyzőket. A verseny kombinációs volt, azaz először egy technikai ügyességi pályát kellet teljesíteni, majd jött a nagy Continue Reading
  • Családi túrák
    A gyerekek számára az idei versenyszezon véget ért, így ideje volt egy kicsit lazítani is. A sok kemény edzés után az elmúlt hetekben több túrát is szerveztünk, amire a szülők is elkísérhették a gyermekeket meggyőződve arról, hogy mennyit is fejlődtek az idei évben. Első túránk október 6-án, a Velencei-hegységbe vezetett, ahol is a Velence MTB Maraton rövid-távját jártuk be a Continue Reading