Aktuális

• Youtube csatorna
    Bizony van ám Youtube csatornánk is, ha eddig nem találtátok volna meg, akkor itt keressétek, és ne felejtsetek el feliratkozni, hogy azonnal értesüljetek a legfrissebb videókról! https://www.youtube.com/channel/UCnuY8qhmzUG5v1Ughi2E0TQ/videos
  • Vass Melinda idén megállíthatatlan!
    Vass Melinda ismét remekelt a hétvégén, gratulálunk neki! Rövid beszámolója a versenyről: "Fonyód Kupa 69km mezőnyverseny hegyi befutóval: női abszolút 1. hely ezt ma nagyon élveztem és végre összejött az abszolút 1. hely is a korcsopi mellett! Az eredményben benne van Zoli és köszönet a Roprint Racing Teamnek, külön is Lalinak az edzésekért, nélkülük nem tudnám mit jelent, hogy “tedd Continue Reading
  • Augusztus utolsó hétvégéjén is versenyeztünk
    Ismét egy versenyhétvégén vagyunk túl, ahol szép eredmények születtek. A Pilis Kupa egyéni országúti időfutamon Vass Melinda a WMaster kategóriában a 3. helyen, Németh Róbert a Master kategóriában a 8. helyen ért célba. Vasárnap Mátraszentistvánon rendezték meg a 2021-es TOP Maraton sorozat záró futamát. Rövid-távon Master 2 kategóriában Bartalis Kriszta a 3. helyen, Kömöz Róbert a 7. helyen végzett. Még Continue Reading
  • Újabb versenyhétvége
    Ismét egy versenyhétvégén vagyunk túl, ismét szép eredmények születtek. Szombaton a STOP Cukrászda időfutamon Vass Melinda a W. Master kategória 4. helyén, Németh Róbert a Master kategória 11. helyén ért célba. Vasárnap a Zselic Maratonon Rövid távján a hidegnek cseppet sem mondható időben Kömöz Róbert, a Master 2 kategória 6. helyén ért célba. Gratulálunk nekik!
  • VII. Brigetio országúti mezőnyverseny
    A szombati montis nap után vasárnap az országútisoké volt a főszerep a VII. Brigetio mezőnyversenyen. Vass Melinda hozta az immár szokásosnak mondható remek formáját, sprintbefutóban, 1 tized másodperces hátránnyal a 3. helyen érkezett célba. Farkas Lajos a Master kategória 15. helyén ért célba. Gratulálunk nekik!
  • Bakonyerdő Maraton
    A hétvégén csapatunk a Bakonyerdő MTB Maratonon vett részt, ahol két dobogós helyezést is sikerült elérnünk. Bakonyerdő maraton rövid-táv M2 kategória. Bartalis Kriszta 2. hely Poteczin Anikó 3. hely Kömöz Róbert 7. hely