Balatonman Kenese – Micsoda eredmények! :-)

A hétvégén zajlott le a Balatonman Kenese közép/Rövid távú triatlon verseny, ahol több versenyzőnk is rajthoz állt és igazi örömünneplés lett a vége!
Mindenkinek ez volt az idei  első triatlon verseny, így nagy izgalommal vártuk a szezon kezdeti eredményeket.
Rövid távon Kömöz Gergely és Simó Károly indult.
Gergő az előzetes várakozásoknak megfelelően jó formában van, mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy abszolút második helyen érkezett be a célba, ami korosztályos győzelmet is jelentett egyben. Karcsi is sikeresen vette az idei első megmérettetést és sikeresen teljesítette a versenyt.
Közép távon Pósa Bianka és Zakariás János indult.
Bia az OB-n vett részt és 5 óra 26 perces idejével korosztályos 3. helyen érkezett a célba, így megszerezte csapatunk első bajnoki dobogós helyezését.
Zakó fantasztikus versenyzés után 4:44:13-as idővel korcsoport 12. helyen ért célba.