Versenyeredmények – XCO, XCM

Az elmúlt időszak sem telt eseménytelenül, csak kicsit megkéstünk a hírekkel, beszámolókkal, de most bepótoljuk. 🙂
XCO
Június 17-én a Csömöri Bringafesztiválon (XCO) U9-es kategóriában Kömöz Abigél 2., Kömöz Lujza 3. helyen ért célba, Szabadi Kolos U9-es kategóriában a 6., Kömöz Sámuel az U11-es kategóriában a 20. helyen ért célba
Július 22-én Az Olimpiai Cross (XCO) Magyar bajnokságon Kömöz Abigél U9-es kategóriában a 3. helyen végzett, megszerezve ezzel egyesületünk első Bajnoki dobogós helyezését! Bartalis Hunor U11-es kategóriában a 17. helyen végzett, Kömöz Sámuel nem tudta befejezni a versenyt.
XCM
Július 8-án a felnőtt montis csapatunk a Duna Maratonon versenyzett, a csapatból Kámán Krisztián volt a legeredményesebb, Rövid táv felnőtt kategóriában az előkelő 6. helyen végzett. Kömöz Róbert szintén rövid távon Master 2 kategóriában a 20. helyen, Homonnay András Közép távon Master 1 kategóriában  a 15. helyen végzett.
Augusztus 5-én a Bükk maratonon Kámán Krisztián rövid távon Felnőtt kategóriában a 4. helyen, Homonnay András közép távon Master 1 kategóriában a 19. helyen végzett.