Versenyhétvége országos bajnoki címmel!

A Tour de Pelso az idei évben az országúti maraton országos bajnokság is volt egyben.
Vass Melinda abszolút 33. helyen, korcsoport első helyen ért célba, így bajnoki címet szerzett!

Dr. Sélley Csaba abszolút 21., kategória 8. helyen ért célba, Asztahov Márk feladni kényszerült a versenyt.
Az országúti csapatból Indultak a Tour de Gyöngyös versenyen is, itt Zeley Csaba abszolút 43., Elit1 kategóriában a 15. helyen ért célba. Karay Attila abszolút 106, kategória 24. helyen ért célba.
Szintén a hétvégén rendezték meg a Vértesboglári MTB Maratont. Csapatunkból Rövid-távon Kertész Ádám U15 kategóriában az 5., Kömöz Róbert Master 2 kategóriában a 15. helyen végzett az előző napi esőzés miatt meglehetősen sáros pályán.