Vivicitta, Crosskovácsi UP verseny

Lassan ugyan, de hamarosan beindul a versenyszezon, és azt vesszük észre, hogy benne vagyunk a sűrűjében. 🙂
Mintegy bemelegítésként a hétvégén két eseménye is részt vettek versenyzőink. A Vivicittán Zakariás János indult,  és nem is akármilyen idővel ért célba. A félmaratoni távhoz csak 1 óra 28 perc 18 másodpercre volt szüksége, ami természetesen egyéni rekord lett.
Szintén vasárnap az utánpótlás csapatunk a szezonnyitó Crosskovácsi XCO versenyen járt.
Bartali Hunor sajnos a rajt előtt pár perccel defektet kapott, amit a rajtig nem sikerült kijavítani, így nem tudott rajthoz állni.
Szabadi Kolosnak szerencsére nem voltak technikai problémái így az 5. helyen ért célba az U9-es fiúk között, ami jó előjel az idei szezonra tekintve.
Utánpótlás csapatunk legközelebb, várhatóan majdnem teljes létszámban, május elsején áll rajthoz a Gödöllői II- majális kupán.